Teknoloji

WWE 2K23 PC Edition, Yeni Nesil Özelliklere Sahip Olacak

 
Yayıncı 2K ve geliştirici Visual Concepts tarafından bizlere sunulacak olan güreş oyunu WWE 2K23 için yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Geçmişte oyunun PC sürümünün eski nesil özelliklere sahip olacağı belirtilmişti ancak kreatif direktör Lynell Jinks bu duruma açıklık getirdi.
 
Oyunun PC versiyonu, yeni nesil konsollarla aynı seviyede olacak.
 
 
 
Kreatif direktör Lynell Jinks, WCCFTech ile yaptığı bir röportajda WWE 2K23’ün PC sürümünün PS5/Xbox Series X sürümleriyle aynı seviyede olacağını belirtti. Ayrıca iyi bir ekran kartınız varsa oyunu en üst seviyede oynayabilirsiniz.
 
Jinks ayrıca şunları söyledi: “Yeterince iyi bir grafik kartınız varsa, yeni nesil konsollarla aynı düzeyde oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Tüm konsol araçları PC’de çalışır ve hem konsol hem de PC sürümü aynı özelliklere sahip olacaktır.
 
Ekran kartına bağlı olarak bu oyunun PC versiyonundan konsol deneyimi elde edebileceksiniz. Bu deneyimi elde etmek için biraz fazladan ödemeniz gerekecek. Ama şu anda düzgün bir grafik kartı almak muhtemelen bir PS5 veya Xbox Series X satın almaktan daha kolay.”
 
WWE 2K23, 17 Mart’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için Steam üzerinden piyasaya sürülecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu