Haber

Ülkü Ocakları binasından Kılıçdaroğlu ve Akşener’e iftira pankartı

İstanbul Ümraniye İstanbul’daki Ülkü Ocakları binasından karşı binaya CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Başkan Adayı Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e yönelik iftira içeren pankart asıldı. Pankartlara tepki gösteren CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, “Gençliği sadece AKP değil, Ülkü Ocakları da zehirliyormuş meğer. Yazık yalanlara sığınacak kadar çaresiz kalmışsınız. Son kez uyarıyorum iftiralarınıza devam ederseniz ne yapacağımızı çok iyi biliyorum.”

Seçime günler kala muhalefet partileri ve liderlerine yönelik karalama ve iftira kampanyaları sürüyor. CHP logosunun basılı olduğu uydurma broşür ve pankartların ardından bu kez Ümraniye İdeal Ocakları binasından karşıdaki binaya Kılıçdaroğlu ve Akşener’e yönelik iftira içeren pankart asıldı.

Kılıçdaroğlu ve Selahattin Demirtaş’ın yüzlerinin birleştiği pankartta “Dikkat ettiğiniz her oy Mehmetçi’ye mermi götürmez” yazısı yer alırken, bir diğer pankartta ise Akşener ile HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan’ın yüzleri yer aldı. katıldı ve “Bazıları iki yüzlüdür”.

“SON KEZ UYARIYORUM”

Olaya sosyal medya hesabından tepki gösteren CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, şu ifadeleri kullandı:

“Gençliği sadece AKP değil, Adliyeler de zehirliyormuş meğer… Yazık ki böbürlenmeye, iftiraya sığınacak kadar çaresiz kaldınız. Son kez uyarıyorum! iftiralarınıza devam edin, ne yapacağımızı çok iyi biliyorum. Kemal Kılıçdaroğlu Verilecek her oy; Aynı zamanda askerlerin can ve her türlü haklarının korunması, erbaşların tazminat sorunlarının çözülmesi, sözleşmeli erbaş alımı gibi onlarca sorunun çözülmesi demektir.

“UMRANALILAR OLARAK İZİN VERMEYECEĞİZ”

Pankartı cep telefonuyla kaydeden CHP’li genç, “Cumhurbaşkanımız 13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun resimleri Ülkü Ocakları karşısındaki binada iliştirilmiş. Ben bu şekilde gösteriyorum. Ümraniyeliler olarak, buna izin vermeyeceğiz.”

Kaynak: ANKA / Siyaset

haberbala.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu