Haber

Ali Öztunç’tan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör’e Abb Yanıtı: “Bakın Hizmetinize Verilen Araçların Listesi Bu. Alıcı da…

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ün “Ben Ankara Büyükşehir Belediyesi’ni (ABB) burada hiç görmedim. ABB’nin deprem bölgesi olan Kahramanmaraş’a gönderdiği iş makinesi ve tır listesini paylaşan Öztunç, şunları söyledi: “Bak, hizmetinize sunulan araçların listesi bu. Alıcı, Bilim Departmanı Liderinizdir. Ve imzalandı. Belediye başkanı olarak yapılanlardan bu kadar mı habersizsiniz?”

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, bu akşam Habertürk TV’de Ana Haber Bülteni’ne katıldı. Güngör, bültende, “Ben burada Ankara Büyükşehir Belediyesi’ni hiç görmedim. Cumhurbaşkanı geldi gitti diyorlar. Benim de görmedim. Burada ne yaptığı hakkında da bilgim yok. Cumhurbaşkanı’nı da görmedim. ABB. Biliyorum,” dedi.

ABB’nin deprem bölgesine gelmediğini öne süren Güngör’e yanıt CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç’tan geldi. Öztunç’un bu akşam sosyal medya hesabından; ABB’nin, deprem bölgesi Kahramanmaraş’a gönderdiği iş makinesi ve tırların listesini de paylaştığı ifade şöyle:

“Peki bunlar nedir Hayrettin Güngör Bey? Ankara Büyükşehir Belediyesi’ni görmedim diyorsunuz. Hizmetinize sunulan araçların listesine bakın. Alıcı sizin Fen İşleri Daire Başkanınız. İmzalı da siz misiniz? Belediye başkanı olarak yapılanlardan habersiz mi?”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu